Skocz do zawartości

27.08 ŁATWA SPRAWDZONA STELLA do samotnej, mobilnej seniorki (PG 1) z BONN, bez nocek i bez dźwigania 53125 Bonn 1500 EURO

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

27.08 ŁATWA SPRAWDZONA STELLA do samotnej, mobilnej seniorki (PG 1) z BONN, bez nocek i bez dźwigania 53125 Bonn 1500 EURO

Miejscowość: 53125 Bonn
Wynagrodzenie: 1500 EURO
Termin: 27.08

form.png

 

O podopiecznej

Zatrudniamy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie!!

Dojazd: 27.08
Stawka: 1500 euro (dobry niemiecki)
Miejscowość: 53125 Bonn


Do opieki:

- seniorka (78 lat, 154 cm, 65 kg, PG 1), mobilna. Seniorka cierpi na demencję (sporadyczne problemy z orientacją i pamięcią- przypominać o nawadnianiu organizmu). Pani w większości czynności jest samodzielna. Nie ma nocek, nie ma dźwigania.

Zadania opiekunki

Prowadzenie domu, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, wspólne spędzanie czasu, spacery, wycieczki, towarzyszenie w wizytach poza domem, spacery po lesie.

Jest pomoc domowa, która regularnie wspiera przy prowadzeniu domu i zapewnia przerwy.

W domu jest kot.

Warunki mieszkaniowe

Mieszkanie w dużym mieście. Dla opiekunki własny pokój, Internet

Sklepy do 10 min. pieszo.

Wymagania

Dobry niemiecki, mile widziane referencje.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...