Skocz do zawartości

1550 EURO do 1 mobilnej seniorki z PG 1 !! od 30.08 MAŁO PRACY OPIEKUŃCZEJ, GŁÓWNIE PROWADZENIE DOMU 31141 Hildesheim bei Hannover

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

1550 EURO do 1 mobilnej seniorki z PG 1 !! od 30.08 MAŁO PRACY OPIEKUŃCZEJ, GŁÓWNIE PROWADZENIE DOMU 31141 Hildesheim bei Hannover

Miejscowość: Hildesheim bei Hannover
Wynagrodzenie: 1550 EURO
Termin: 30.08

form.png

 

O podopiecznej

Zatrudniamy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie- do wyboru !!

Dojazd: 30.08
Stawka: 1550 euro (dobry niemiecki)
Miejscowość: 31141 Hildesheim bei Hannover

Do opieki:

- pani (55 lat, 48 kg, 170 cm, PG 1), mobilna. Pani ma raka piersi (przyjmuje chemioterapię, dlatego jest osłabiona i nie daje już sobie sama rady przy prowadzeniu domu, typowiej opieki pielęgnacyjnej praktycznie nie ma). Pani w większości samodzielna, bez dźwigania, nie ma nocek.

Zadania opiekunki

Prowadzenie domu, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, wspólne spędzanie czasu, granie w gry.

W razie potrzeby przychodzi ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe

Dom jednorodzinny 150 mkw, z balkonem, tarasem i ogrodem w pobliżu centrum miasta. Dla opiekunki wł. pokój z balkonem, wł. łazienka, TV, Internet.

Sklepy do 15 min. pieszo. Jest samochód (automatyczna skrzynia biegów).

Wymagania

Dobry niemiecki, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...