Skocz do zawartości

Bardzo miła😊 i kontaktowa🗣 Seniorka👵🏻 Urocze miasteczko🤩🏞 Bardzo Duża pomoc Pflegedienst👨🏻‍⚕️ Bliskość sklepów👍🏻🛒, osobna łazienka❗🛁 💰1400€💰

Rekomendowane posty

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Bardzo miła😊 i kontaktowa🗣 Seniorka👵🏻 Urocze miasteczko🤩🏞 Bardzo Duża pomoc Pflegedienst👨🏻‍⚕️ Bliskość sklepów👍🏻🛒, osobna łazienka❗🛁 💰1400€💰
Numer oferty: 7263

Planowany termin wyjazdu: 15 WRZEŚNIA
Lokalizacja: Stuttgart
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Niezwykle serdeczna i miła Podopieczna potrzebuje pomocy oraz wsparcia w codziennym życiu. Zdiagnozowano u niej początkowe stadium demencji. Schorzenie najczęściej objawia się zaburzeniami pamięci oraz ograniczeniem orientacji czasowej. W przykrym efekcie ogólnego osłabienia starczego Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, dodatkowo ma problemy ze słuchem. Starsza kobieta pozostaje jednak pozytywnie nastawiona do ludzi, dlatego ważne jest aby spędzać z nią czas oraz towarzyszyć podczas spacerów.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

W pięknej a zarazem spokojnej dzielnicy Stuttgartu zlokalizowane jest miejsce zakwaterowania opiekunki. Do jej dyspozycji przygotowany został przytulny pokój w pełni wyposażony oraz własna łazienka. Zapewniony dostęp do Internetu.

Wymagania:

DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DOŚWIADCZENIE W OPIECE

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...