Skocz do zawartości

OD ZARAZ sprawdzona stella koło BIELEFELD dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim, polskie lub niemieckie warunki umowy- do wyboru,1750 euro 32457 Porta Westfalica

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

OD ZARAZ sprawdzona stella koło BIELEFELD dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim, polskie lub niemieckie warunki umowy- do wyboru,1750 euro 32457 Porta Westfalica

Miejscowość: 32457 Porta Westfalica
Wynagrodzenie: 1750 EURO
Termin: 17-19.08

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: od zaraz
Stawka: 1750 euro (komunikatywny niemiecki)
Miejscowość: 32457 Porta Westfalica bei Bielefeld

Do opieki:

- seniorka (86 lat, ok. 70 kg, 166 cm, PG 3), mająca trudności w chodzeniu- o rolatorze. Pani cierpi na Parkinsona, demencję (znaczne problemy z orientacją), inkontynencję i alergię. Pani ma lekkie problemy z widzeniem- nosi okulary. Należy jej pomóc przy wyjściach do toalety, przy myciu, ubieraniu, należy jej też towarzyszyć podczas wchodzenia po schodach. Jest wstawanie nocne.

Przychodzi Pflegedienst (opieka medyczna)

Jest łóżko pielęgnacyjne.

Seniorka jest komunikatywną, czasami trochę skrytą osobą. Jeśli chemia zagra to jest naprawdę otwarta/przystępna. Zainteresowania: ogród, granie w karty, TV.

- w domu jest też mąż seniorki (85 lat, ok. 80 kg, 186 cm, PG 2) o rolatorze. Pan cierpi na początkową demencję. Trzeba mu pomóc w wyjściach do toalety. Pan zapomina czasami wątek rozmowy. Pan ma lekkie problemy ze słuchem- nosi aparat słuchowy i okulary. Należy mu pomóc przy myciu/pielęgnacji ciała

Zainteresowania: TV, granie w karty, czytanie gazet.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy*, pielęgnacja roślin pokojowych). Wspólne spędzanie czasu, spacery.

*jeśli opiekunka nie ma prawa jazdy to zakupy robią dzieci.

Warunki mieszkaniowe

Budynek (120 mkw) z tarasem i ogrodem- bardziej rejon wiejski. Dla opiekunki własny pokój (standard), radio, TV, Internet.

Do sklepu rowerem (10 min.), pieszo (35 min. ) lub autem z krewnymi (5 min.). Jest auto Van Zafira manual

Wymagania

komunikatywny niemiecki, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...