Skocz do zawartości

Porada


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.Jestem opiekunką i proszę was o poradę.Porada dotyczy firmy ,jaką waszym zdaniem moglibyście mi zasugerować na tyle,aby finanse nie były na poziomie 1100 lub 1300 jakie mi do tej pory oferowano.. Mój staż to 6 lat pracy i język komunikatywny. Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, paniwiosna napisał:

Witam serdecznie wszystkich.Jestem opiekunką i proszę was o poradę.Porada dotyczy firmy ,jaką waszym zdaniem moglibyście mi zasugerować na tyle,aby finanse nie były na poziomie 1100 lub 1300 jakie mi do tej pory oferowano.. Mój staż to 6 lat pracy i język komunikatywny. Pozdrawiam  :)

Masz tu przeciez od groma firm i stawki tez podają, wyższe niż 1300 przy komunikatywnym i z takim stażem , tylko dzwonić... w czym problem ?Powodzenia 

Edytowane przez Fun??ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, paniwiosna napisał:

Firm jest od groma to fakt, ale czy nie lepiej zapytać same opiekunki ? 

Pewnie ,że lepiej .Ja pracuję na stawce 1700 euro przy jednej osobie .Staż ten sam i umiejętności językowe też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Funny napisał:

Jest tu tez ranking firm pytanie kto go tworzy  ...Często to łut szczęścia co jednemu w danej firmie pasuje drugiemu nie odpowiada, taka prawda .

Ten ranking firm to jedna wielka šciema

Trzeba sobie wyrobić dobrą markę w firmach ,to i stawkę odpowiednią dają Co nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko tyle ,že przerwy mam tu 3 godziny i 2 razy po pół dnia (miałam mieć wolne cały jeden dzień ale od tego tygodnia będę miała dwa razy po pół dnia )Mnie to też lepiej pasuje bo w tygodniu po sklepach sobie pochodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymam się jednej firmy ,zawsze idę tam gdzie więcej mogą mi zaoferować (potocznie mówiąc więcej wyciągnąč kasy od nich mogę )

Pracuję w tym roku na samych lajtowych zleceniach .Nie wstaję w nocy i nie dźwigam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Nie trzymam się jednej firmy ,zawsze idę tam gdzie więcej mogą mi zaoferować (potocznie mówiąc więcej wyciągnąč kasy od nich mogę )

Pracuję w tym roku na samych lajtowych zleceniach .Nie wstaję w nocy i nie dźwigam

Wiesz co nie ma co się produkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...