Skocz do zawartości

Język niemiecki w praktyce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, LenkaW napisał:

Hej, dziewczyny a jak stoicie z j. niemieckim? Perfect? Mam obawy przed pierwszym wyjazdem do Niemiec, bo dawno w sumie nie użytkowałam w praktyce innego języka obcego poza angielskim. Korzystała może któraś z pomocy w nauce niemieckiego w NurseCare24?

Cześć @LenkaWtej firmy nawet nie znam ,no cóż tyle ich teraz Nie użytkowałaś ale znasz i to już coś a sporo Niemców angielski zna mam na myśli rodzinę bo to młodsze pokolenie .Chociaż mój pierwszy senior b.dobrze znał angielski pracował w USA a rodzina i z włoskim dawała sobie radę, więc nie było źle .Ja pojechałam ze słabym językiem w szkole go nie miałam, tylko angol i ruski☺️ Szukaj w necie, lekcje są na różnym poziomie ,słówka,zwroty związane z opieką potem dalej.  Nie będę tu promo robić nie płacą mi za to jakby coś to ✉️ gołębiem .Zapraszam też na topik kawowy Rozmowy przy kawie

Edytowane przez Fun??ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LenkaW napisał:

Hej, dziewczyny a jak stoicie z j. niemieckim? Perfect? Mam obawy przed pierwszym wyjazdem do Niemiec, bo dawno w sumie nie użytkowałam w praktyce innego języka obcego poza angielskim. Korzystała może któraś z pomocy w nauce niemieckiego w NurseCare24?

Ja tu się produkuje a ty jednak nie pierwszy raz na wyjeździe Ok nie ma sprawy muszę być b.uwazna.... powodzenia 

Edytowane przez Fun??ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Cześć @LenkaWtej firmy nawet nie znam ,no cóż tyle ich teraz Nie użytkowałaś ale znasz i to już coś a sporo Niemców angielski zna mam na myśli rodzinę bo to młodsze pokolenie .Chociaż mój pierwszy senior b.dobrze znał angielski pracował w USA a rodzina i z włoskim dawała sobie radę, więc nie było źle .Ja pojechałam ze słabym językiem w szkole go nie miałam, tylko angol i ruski☺️ Szukaj w necie, lekcje są na różnym poziomie ,słówka,zwroty związane z opieką potem dalej.  Nie będę tu promo robić nie płacą mi za to jakby coś to ✉️ gołębiem .Zapraszam też na topik kawowy Rozmowy przy kawie

MIalem dokladnie taka sama sytucje,ze na pierwszym zleceniu porozumiewalem sie po angielsku zarówno z rodzina jak i podopiecznym.Wiec luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...