Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Funny napisał:

Był wczoraj wypad w góry i ,,czadowo" w aucie podczas jazdy, nie obyło się bez takich perełek jak  ....zresztą sami jak ochotę macie to odsłuchajcie:oklaski:

 

Mi, na takie perełki nigdy ochota nie przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Jurek50 napisał:

 

Kiedyś nawet chciałem sobie taki motor kupić … ale mi się już odechciało, te ręce tak wysoko i europejski ( a nie kalifornijski ) wiatr w oczy z insektami brrr

- nie mniej jednak legendarny utwór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.09.2021 at 17:25, Jurek50 napisał:

Do Waldi ,jako oasjonat muzyki filmowej powinenes to znac?

https://youtu.be/OmvUwCMcbgo

 

Utwory Michała znam, słyszałem : wielkie dzieki za przypomnienie  

Tego filmu nie widziałem - utworek piękny …radosny,  lekki

 film zacząłem oglądać i nie napawa radością. Warto wspomnieć te czasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.09.2021 at 17:34, Jurek50 napisał:

Skoro juz zaczepiles o elektronike,to co myslisz a takim wykonaniu??

 

Znam :oklaski: Isao Tomita. Pamietam jak Tomek Beksinski grał muzykę elektroniczna, prowadził na trójce do ostatniego dnia. Przypomniał mi się jego głos, głos Tomka On mi pokazał wiele pięknych i niezapomnianych wędrówek - rockowych, elektronicznych i nie tylko 

 

magiczny głos z magiczną muzyką. Pożegnał się w wielkim stylu - szkoda ze zrezygnował z życia. Brakuje takich ludzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Waldi napisał:

Znam :oklaski: Isao Tomita. Pamietam jak Tomek Beksinski grał muzykę elektroniczna, prowadził na trójce do ostatniego dnia. Przypomniał mi się jego głos, głos Tomka On mi pokazał wiele pięknych i niezapomnianych wędrówek - rockowych, elektronicznych i nie tylko 

 

magiczny głos z magiczną muzyką. Pożegnał się w wielkim stylu - szkoda ze zrezygnował z życia. Brakuje takich ludzi 

Tak samo Wojciech Mann, czy Marek Niedźwiecki wprowadzali w świat muzyki i uczyli jej słuchać w swoich audycjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Jurek50 napisał:

Tak samo Wojciech Mann, czy Marek Niedźwiecki wprowadzali w świat muzyki i uczyli jej słuchać w swoich audycjach. 

Zgadza się. Pamietam młodego jeszcze Wojtka jak rozmawiał z Piotrem Kaczkowskim o sprzęcie jaki posiadają w domu. Chodziło konkretnie o gramofon Pamietam, ze Piotr skomentował żartem coś tam do Wojtka, który chwalił się jaki gramofon kupił cytuje „Twoja wkładka kosztuje tyle co mój gramofon teraz ” nie pamietam już dokładnie ale albo denon albo onkyo 

Sam wówczas miałem „Daniela” ze sterowaniem sensorycznym - och co to były za czasy… długo zbierałem by go kupić ( odkupić od kolegi )

Mimo wszystko - moje ulubione audycje prowadzili Piotr Kaczkowski i Tomek Beksinski… Lista przebojów Trójki w tamtym czasie troszkę mniej - mało rocka w niej było. To był tamten czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ogolnie, ze „muzyka ciszy” nazwana tak bodajże przez Marka już wcześniej była robiona przez, właśnie Tomka Beksińskiego. Wielki piątek, sobota i niedziela : najpiękniejsze kawałki wyszukiwali … spokojne, do zadumy, do zastanowienia się nad własnym duchem .

Slucham do dziś : Marek wydał kilka płyt pod tym tytułem, a ja wspomnę jeden z kawałków prowadzonych przez Beksińskiego 
Warto na pauzie do snu sobie puścić. Ja dziś nie usnąłem, wiersze, przekłady tekstów i wielka muzyka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Waldi napisał:

Dodam tylko ogolnie, ze „muzyka ciszy” nazwana tak bodajże przez Marka już wcześniej była robiona przez, właśnie Tomka Beksińskiego. Wielki piątek, sobota i niedziela : najpiękniejsze kawałki wyszukiwali … spokojne, do zadumy, do zastanowienia się nad własnym duchem .

Slucham do dziś : Marek wydał kilka płyt pod tym tytułem, a ja wspomnę jeden z kawałków prowadzonych przez Beksińskiego 
Warto na pauzie do snu sobie puścić. Ja dziś nie usnąłem, wiersze, przekłady tekstów i wielka muzyka 

 

Istotny wkład w poularyzacje muzyki miał też Marek Gaszyński i oczywiście Radio Luxemburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jurek50 napisał:

Istotny wkład w poularyzacje muzyki miał też Marek Gaszyński i oczywiście Radio Luxemburg

Ach tak Gaszynski - oczywiście absolutnie 

A radio Luxemburg z wielkimi szumami było oknem na Muzyczny świat :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...