Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

III 

jesli można poświecić 90 minut na dobry mecz, tyle samo na fryzjera, to może warto poświecić kolejne 90 minut na kawałek mojej  playlisty ?To tylko niewielki fragment tego co mi dziś , w ten piątkowy wieczór tkwili się w głowie …

III - 

zagrałbym Wam ( jeśli znajdzie się kilka osób ) fajne kilka chwil

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…to taka dzisiejsza, piątkowa wędrówka po muzycznych meandrach jakim oddaje się dziś w samotności…. 
jest tego wiele - można by rzec ze warto czasem swoje autorskie typy w takim cyklu tutaj publikować. 
 

Jestem bardzo ciekawy świata muzycznego - i tak wiele jeszcze przede mną nieodkrytych …

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Waldi fajne kawałki. Wzięło cię mocno przy piątku :d, ale to dobrze. Lepiej mieć takiego muzycznego fioła niż innego:zwyciezca:

Na meczach leje się piwo.

Na filmach chrupią chipsy, na dywanie u stóp też chrupie.

U fryzjera mnożą się plotki.

Tak. Muzyka , to dobry wybór, słuchający w rytm tylko się kiwają:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Heidi napisał:

@Waldi fajne kawałki. Wzięło cię mocno przy piątku :d, ale to dobrze. Lepiej mieć takiego muzycznego fioła niż innego:zwyciezca:

Na meczach leje się piwo.

Na filmach chrupią chipsy, na dywanie u stóp też chrupie.

U fryzjera mnożą się plotki.

Tak. Muzyka , to dobry wybór, słuchający w rytm tylko się kiwają:szydera:

W muzyce jest wolność, można zamknąć oczy:cześć2:i znaleść się w zupełnie innym świecie.
Sam odbior  zależności od wrażliwości odbiorcy. Każdy znajdzie swój rodzaj i własny świat po zamknięciu oczu

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do moich prywatnych muzycznych wynurzeń ( żeby nie powiedzieć wynaturzeń ) 

wrzutki jakie tutaj umieszczam nie są tym samym co onegdaj odcisnęło piętno wrażeń i kształtu muzycznych podbojów … gdyż teraz wrzucam utwory z tzw „internetow” YT, które powstało dla dobra wszystkich … 

onegdaj muzyczne wykształcenie pobierałem z radia „luxemburg” na falach średnich Lub ultrakrótkich … 

dlaczego o tym mówię ?(pisze) bo dzisiaj dla kogoś kto może ocenić wrzucony kawałek z YT przez pryzmat obrazu, czy postaci z teledysku - nie zrodzi to euforii. Nie mniej jednak dla mnie - a zaznaczam ze to MoJE subiektywne- to muzyka jest najważniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Heidi napisał:

Mam propozycję. Jedziemy ? :

https://bilety.royalconcert.pl/index.php/repertoire.html?id=26

Jakie miasto? 

Byłem we Wrocławiu na H Zimmer, na E Morricone byłem tez we Wrocławiu

Ale jeśli się wybierasz - kup bilet po środku : bo wstawiają sztuczne nagłośnienie ( zewnętrzne głośniki) w których całej pięknej sceny muzycznej  ie doświadczysz jeśli nie usłyszycie w obu uszach

Doświadczyłem - myślałem ze idę na orkiestrę pod egida H Zimmera , a pisałem na dźwięk z jednego głośnika, przy którym byłem bliżej. Wiele razy byle na koncertach bez wspomagania i każdy z instrumentów słychać… skad dochodzi 

Jestem w tym bardzo wybredny - trudno/ ale skoro idzie się na koncert ( płacąc nie mało) to warto słuchać każdego z instrumentów w najlepszej jakości. Dlatego moje spostrzeżenia tutaj wrzuciłem :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ns koniec dnia - choć @adamos6 już ten dzień kończył 4 godziny wcześniej wrzucam coś co pewnie nie każdej opiekunce/owi będzie leżeć. Nie mniej jednak to moj post i moje zasady mrok jest wpisany w moją muzyczną wędrówkę i nie może zabraknąć tej kapeli z fenomenalną Lisą Gerard 


ps - ja sobie pobędę jeszcze troszkę z nimi ….nim zasnę 

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał motyw przemijania ujęty tylko w dźwiękach? A jednak są mistrzowie, którzy to potrafią. Time-ale nie memento mori, lecz carpe diem . Jak to ujął Terry Pratchet "A potem stało się teraz". I nic nie trzeba już dodawać...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marchewa napisał:

Czy ktoś słyszał motyw przemijania ujęty tylko w dźwiękach? A jednak są mistrzowie, którzy to potrafią. Time-ale nie memento mori, lecz carpe diem . Jak to ujął Terry Pratchet "A potem stało się teraz". I nic nie trzeba już dodawać...

 

Nie trzeba nic :tak2:

film genialny - wracam do niego co jakiś czas … nigdy dość 

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...