Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekunka do Pani
Wynagrodzenie: 1200€
Miejscowość: 18528 Bergen
Wyjazd: od 15.08.2017 na 2 miesiące

form.png

 

Informacje o podopiecznej

Do opieki jest Pani 1944 r 65 kg chora na stwardnienie rozsiane. Pani porusza się samodzielnie przy pomocy rolatora. Toaleta samodzielnie. W domu jest również mąż Pani, który nie podlega opiece. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z telewizorem, internet oraz samochód. Do zadań opiekunki będzie należała pomoc przy standardowych czynnościach pielęgnacyjnych, standardowe czynności porządkowe, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.

WYMAGANIA: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece. Czynne prawo jazdy. kat.B

Wynagrodzenie:

1200€ netto

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...