Skocz do zawartości

Rozmowy w busie :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Arleta77 napisał:

To gdzie teraz Pani jedzie? Pani Jadziu?

Nie reaguje i nie wdaje się w takie rozmowy .Słuchawki na uszy albo właśnie z tego powodu najchętniej siadam koło kierowcy bo on o pracy w opiece nie opowiada

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Katleen napisał:

O kurde a ja sie dziwilam czemu gdy czekalam na dworcu na wyjazd z jednej szteli do drugiej i spotkalam Polke tez opiekunke i zagadywalam do niej a ona nic. To co to takie faux pas jesli zagaduje sie o prace?

Možna tak powiedzieć .Czasami spotka się fajną osobę to wtedy można pogadać o wszystkim i o niczym w czasie jakiejś dłužszej przewy na kawę.

W busie to ja raczej nie lubię rozmawiać i nawet trochę dtażnią mnie jakieś osobiste wynurzenia .Wyjątkiem jest jak ktoś sobie žartuje ,to czasami się przyłącze do rozmowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katleen napisał:

No spotkala mnie ,,fajna osobe,, i nie chciala gadac

A to pech

Ludzie są różni ,jedni zbyt gadatliwi ,a inni ,mało komunikatywni "

Obiecuję,že jak mnie spotkasz to chętnie z Tobą pogadam przy kawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katleen napisał:

wy tez podpisujecie w umowach klauzule o dyskrecji i nie mowieniu nic o miejscu pracy?.

Ja zawsze podpisuje

Po nazwiskach nie lecę .Oprócz tego ,że jedna zmienniczka ,zdradziła " w sekrecie koordynatorce z agencji na jakim forum mnie można znaleźć i pod jakim nickiem to nic konkretnego to nie oznacza te podpisywanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Katleen napisał:

wy tez podpisujecie w umowach klauzule o dyskrecji i nie mowieniu nic o miejscu pracy?.

Tak, jest taki punkt w umowie, ale nawet gdyby go nie było, to nie mam zamiaru wszem i wobec rozpowiadać o mojej pdp i jej rodzinie, jest coś takiego jak dyskrecja:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja to z przymrozeniem oka napisalam. Jestem dyskretna jesli chodzi o historie rodzinne ktore w zaufaniu mi powierzono. Ale krew mnie zalewa jak corka swiruska chodzi i obgaduje inne opiekunki ile to jadly, jakie mialy ubrania, ze byly grube, co jadly, co kupowaly.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Katleen napisał:

O kurde a ja sie dziwilam czemu gdy czekalam na dworcu na wyjazd z jednej szteli do drugiej i spotkalam Polke tez opiekunke i zagadywalam do niej a ona nic. To co to takie faux pas jesli zagaduje sie o prace?

Żadne faux pas.

Jestem pierwsza do zagadywania i brania numerów telefonów, jeśli trafi się ktoś fajny. Jedynie raz jechał przy mnie gość pod wpływem i raz kobita, cała noc ma messengerze. Klik i klik, aż w uszach bębniło

 

A poza tym dobrze wiedzieć, co w branży się dzieje, bo gdzie tu pogadać?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Katleen napisał:

Tak ja to z przymrozeniem oka napisalam. Jestem dyskretna jesli chodzi o historie rodzinne ktore w zaufaniu mi powierzono. Ale krew mnie zalewa jak corka swiruska chodzi i obgaduje inne opiekunki ile to jadly, jakie mialy ubrania, ze byly grube, co jadly, co kupowaly.

Taaaa. Albo piła albo źle gotowała albo jeszcze co. Nigdy dobrego słowa o zmienniczkach nie słyszałam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, INEZ napisał:

Ja zawsze podpisuje

Po nazwiskach nie lecę .Oprócz tego ,że jedna zmienniczka ,zdradziła " w sekrecie koordynatorce z agencji na jakim forum mnie można znaleźć i pod jakim nickiem to nic konkretnego to nie oznacza te podpisywanie .

Koordynatorki takie zajęte, telefonów nie odbierają, a na fora wchodzą?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wychwalala pod niebiosa, chciala zebym zostala na stale zmienniczka a ja tylko na zastepstwo. Gdy sie swiruska dowiedziala ze mam czelnosc odrzucic zaszczyt pracy w jej rodzinie stalam sie leniem, brudasem, przyjechalam na wakacje za ich pieniadze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Katleen napisał:

Mnie wychwalala pod niebiosa, chciala zebym zostala na stale zmienniczka a ja tylko na zastepstwo. Gdy sie swiruska dowiedziala ze mam czelnosc odrzucic zaszczyt pracy w jej rodzinie stalam sie leniem, brudasem, przyjechalam na wakacje za ich pieniadze.

Padłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze gdy wrocila kobieta ktora zastepowalam to znowu zaczela mnie wychwalac ze taka dobra bylam i pracowita. Swiruska jak nic. A to moglaby byc sztela marzenie. Pdp kochaniutka, przychodzi sprzataczka, pani myjka jest. Pdp duzo spi wiec jest sie wcswoim pokoju i tylko sie czuwa. Ma sie telewizor ktory spokojnie mozna ogladac gdy ona spi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Katleen napisał:

Najlepsze jest to ze gdy wrocila kobieta ktora zastepowalam to znowu zaczela mnie wychwalac ze taka dobra bylam i pracowita. Swiruska jak nic. A to moglaby byc sztela marzenie. Pdp kochaniutka, przychodzi sprzataczka, pani myjka jest. Pdp duzo spi wiec jest sie wcswoim pokoju i tylko sie czuwa. Ma sie telewizor ktory spokojnie mozna ogladac gdy ona spi.

Święty spokój jest najważniejszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...