Skocz do zawartości

Tez tak macie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak przeczytalam caly watek o minach za kazdym razem gdy widze oferte pracy typu ,,pdp lubi przyrode,, oczyma wyobrazni widze podopieczna jak *wulgaryzm* z domu i walesa sie po okolicy. Lub ,, pdp z poczuciem humoru,,  widze babcie lub dziadka ktorzy ze smiechem pastwia sie nad opiekunka lub opiekunem. Lub ,,seniorka mieszka sama, ale rodzina pomaga,, czyli przychodza corki i kontroluja opiekunke czy sie nie opierdziela. Nie umiem juz patrzec na oferty oczami niewinnie, nieswiadomymi. A wam co przychodzi do glowy gdy czytacie oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Katleen tak to ja miałam na początku pracy ,teraz to traktuje te opisy pdp z pewnym dystansem :szydera:

Wyznaje zasadę ,że jak nie pojedziesz to prawdy się nie dowiesz .Doskonale sobie radzę ze wszystkimi ,nieścisłościami ",które zastaje na miejscu .Znam swoje prawa,a doświadczenie też robi swoje .Dzisiaj usłyszałam od zmienniczki ,Dobrze ,že przyjechał ktoś z jajami ":szydera:

Uznałam to za komplement ale niestety natura mnie aż  tak hojnie nie obdarzyła

Problem z wolnym dniem tutaj był ale już nie ma .Muszę przygotować ładnie to zlecenie dla mojej zmienniczki .Niech dziewczyna ma

Może zmiennik tu przyjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak czasem mam i właśnie odmiennie niz @INEZnie na początku a teraz po kilku latach praktyki ...A i tak możesz się przejechać ...jeśli duża kasa w stosunku do obowiązków to też podejrzane miałam niedawno tak .Gdy dużo opisu że piękna okolica to takie odwrócenie twojej uwagi od sedna sprawy .Sporadyczne wstawanie w nocy Co znaczy sporadyczne raz w nocy raz na tydzień ?3 ×w nocy  A może na pytanie ile razy w nocy ustyszysz że 4,5 to nie nic to już rano Mnożyć  można ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Katleen napisał:

Jeszcze oferta z tekstem ,,przyjemne zlecenie,, to widzę opiekunke ktora leży na leżaku a wkolo chodzi pdp i podsuwa drinki:zdrówko: i pija razem. 

No może i tak być ...ale spokojnie ...no nie można przecież uogólniać bo byśmy wcale nie wyjechały ...nigdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Katleen napisał:

Jeszcze oferta z tekstem ,,przyjemne zlecenie,, to widzę opiekunke ktora leży na leżaku a wkolo chodzi pdp i podsuwa drinki:zdrówko: i pija razem. 

Ja teraz tak mam

Pdp jest w stanie zrobić dla mnie ,wszystko ",o synu nie wspominam

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, INEZ napisał:

Ja teraz tak mam

Pdp jest w stanie zrobić dla mnie ,wszystko ",o synu nie wspominam

No to fajnie ze dobrze trafiłaś a kiedy byłaś w ciepłych krajach na urlopie tak tylko sugeruje nieśmiało bez syna tylko z babcią

Edytowane przez Funny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Katleen napisał:

Ja mam wizje taka nienormalna, ze pelno kotow, chodza po stolach, w nocy dra jape

Jak zaraz takie wizje Cię dręczą to nie bierz zleceń ze zwierzakami .Można zaznaczyć ,że nie przyjmujesz takich zleceń .Zgadałyście się z moją koležanką z Hamburga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to ze zwierzaki mi przeszkadzaja, u mnie pies jest. Tylko o to, ze raz mi sie nudzilo i przeczytalam caly temat o minach ot tak dla rozrywki i teraz gdy czytam te piekne ogloszenia, tak slicznie ulozone, ze pani bezkonfliktowa, mila, wesola to mam wizje drugiego dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katleen napisał:

Tu nie chodzi o to ze zwierzaki mi przeszkadzaja, u mnie pies jest. Tylko o to, ze raz mi sie nudzilo i przeczytalam caly temat o minach ot tak dla rozrywki i teraz gdy czytam te piekne ogloszenia, tak slicznie ulozone, ze pani bezkonfliktowa, mila, wesola to mam wizje drugiego dna

Zawsze może się trafić jakieś ,dno "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nad samodzielnym i eleganckim panem i moja glowa widzi pana w garniaczku, ktoremu trzeba prasowac skarpetki w kancik lub podac sztuczna wagine elegancko ( dokopalam sie tu na forum takiej historii,)

Teraz mam taki etap, ze tworze w glowie moje oferty pracy ,, poszukiwana silna i szybka opiekunka z dobrym refleksem do wkurwionej caly dzien podopiecznej, ktora lubi rzucac przedmiotami,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Katleen napisał:

Oferta nad samodzielnym i eleganckim panem i moja glowa widzi pana w garniaczku, ktoremu trzeba prasowac skarpetki w kancik lub podac sztuczna wagine elegancko ( dokopalam sie tu na forum takiej historii,)

Teraz mam taki etap, ze tworze w glowie moje oferty pracy ,, poszukiwana silna i szybka opiekunka z dobrym refleksem do wkurwionej caly dzien podopiecznej, ktora lubi rzucac przedmiotami,,

@Katleenja to nie umiem się nadziwić jaką Ty bujną wyobraznie masz, siedze i płacze co do dokopanej historii o skarpetki na kant chodzi czy vagine sztuczna  ? z drugiej strony jak jak trafisz na normalną rodzinę i pdp.to ze zdziwienia że taka może istnieć można popaść w depreche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu na ulotkach agencji opiekunki maja takie ladne mundurki i wygladaja tak super profesjonalnie. Zawsze zdjecie pokazuje tak super ambitnie spedzany czas z pdp, albo przy grze, ksiazce czasem tablecie lub serwujac super posilek. Nienaganna fryzura, super proste zeby( opiekunki) , moze agencje funduja prostowanie zebow a ja nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.07.2021 at 18:21, Katleen napisał:

Niestety o wagine chodzi

A tak serio to zamierzam zaproponowac agencji ze moga mnie zatrudnic do redagowania ogloszen. Beda szczere, ale przynajmniej nie bedzie ucieczek ze szteli bo wszyscy beda wiedziec na co sie pisza. I to bedzie wielki sukces agencji. 

Raczej upadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Katleen napisał:

I czemu na ulotkach agencji opiekunki maja takie ladne mundurki i wygladaja tak super profesjonalnie. Zawsze zdjecie pokazuje tak super ambitnie spedzany czas z pdp, albo przy grze, ksiazce czasem tablecie lub serwujac super posilek. Nienaganna fryzura, super proste zeby( opiekunki) , moze agencje funduja prostowanie zebow a ja nie wiem?

Reklama dźwignią handlu jak zwyklemmm poza tym sąsiedzi podrajcowani pięknymi zębami opiekunki chętnie skorzystają z możliwości naprawienia zębów czy zrobienia całkiem nowych w naszym kraju ....bo tanio Już to robią od lat a przy okazji krakowską suchą kupią ,ptasie mleczko i przy granicy ozdoby do ogrodu plastikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Katleen napisał:

https://proseca.pl/przewodnik-opiekunki/poradnik-opiekunki/wywiad-pani-krystyna/ nie wiem czy link sie wyswietli do wywiadu, ale az sie lezka w oku kreci. Czemu ja nie trafiam na areobik wodny

Reklama dźwignią handlu powtarzam po raz drugi ....Jednak zdarzają się dobre miejsca @Katleen uwierz mi na słowo i nie robię tu jakiegoś promo.

Edytowane przez Fun??ny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...