Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki, ZUS od średniej krajowej, 1150€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

eurocare_top_ogloszenie.jpg

Opiekunka dla samodzielnej Pani

1150 netto/miesiąc, komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego, składki ZUS od 4263 zł, 28.07.2017 na 8 tygodni

form.png

 

EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa (nr wpisu do rejestru 11811) poszukuje pilnie kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Opiekunka osoby starszej w Niemczech.

 

Informacje na temat zlecenia:

Seniorka ma 93 lata. Pani nie choruje na żadną przewlekłą chorobę, z powodu wieku jest już trochę osłabiona. Podopieczna jest osobą samodzielną, wymaga niewielkiego wsparcia opiekunki w drobnych czynnościach życia codziennego. Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka, która wykonuje u Pani gruntowną kąpiel. Z relacji naszej opiekunki, która jest na miejscu zlecenia harmonogram dnia przebiega następująco:

Opiekunka wstaje około godziny 7:00 i przygotowywuje śniadanie, Podopieczna wstaje około 7:30 i samodzielnie wykonuje poranną toaletę. Panie jedzą śniadanie, a po nim Podopieczna udaje się na krótką drzemkę. Obiad około 12:00, po obiedzie kolejna drzemka, o 15:30 kawa i ciastko. Po południu Panie spędzają czas na tarasie, w ogrodzie lub spacerują. Kolacja około 19:00, Podopieczna idzie spać już o 20:30. 

Atmosfera na zleceniu jest bardzo dobra, podopieczna jest spokojną i sympatyczną osobą. Noce nie są zaburzone. Opiekunka pierze, sprząta i gotuje, a także zajmuje się domem. Dwie godziny PAUZY każdego dnia są zagwarantowane.

Seniorka mieszka w domku jednorodzinnym z zadbanym ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój wraz z osobistą łazienką, dostęp do internetu jest zagwarantowany.

Wymagania:

  • komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w  opiece nad osobami starszymi,
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych. 

Zapewniamy:   

  • opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • składki ZUS odprowadzone od kwoty 4263 zł (tj. średniej krajowej)
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 150€

 

Skontaktuj się z nami:

www.eurocare.com.pl
www.facebook.com/eurocare.opieka/

Zadzwoń:  723 704 703, 723 804 803 
lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:

 

form.png

form.png

 

eurocare_ogloszenie.jpg

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...