Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Elizabeth (87), 89129 Langenau


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: Elizabeth
Wiek: 87
Miejscowość: Langenau
Opis: 

Wiem że ostrzegano przed tą sztelą ,chcę dodać że córka podopiecznej jest alkoholiczką,która ciągle czepia się do wszystkiego.Wymaga od opiekunek mycia okien jak również sprzątania piwnic i innych rzeczy .Syn jest osobą bardzo konfliktową i czepiającą się do wszystkiego .Nadmieniam również że syn nie jest kucharzem a sprzedawcą sprzętu AGD.Agencje piszą że syn ma oddzielnie wejście co jest nie prawdą,gdyż idąc rano po gazetę często trzeba syna minąć który jest w samych gaciach.Córka podopiecznej ciągle wtrąca się do wszystkieo ,traktując swoją matkę jak dziecko ponieważ nie ma własnych dzieci i całe szczęście gdyż ja osobiście wstydziłabym się takiej matki.

 

 

Edytowane przez Zenobia
Brak kodu
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, córka jest wstanie urządzić piekło uniemożliwiając pracę, robiąc wszystko by podopiecznej zaszkodzić, na miejscu jest codziennie kilka godzin, przyjeżdża  czasami po kilkanaście razy dziennie lub na zmienę raz ona raz mąż, destabilizując podopieczną całodobowo swoimi wymysłami. Syn daje inne dyrektywy córka inne - zaburzają nieustannie rutynę z podopiecznym powodując, że nie da się pracować. Więcej szczegółów na priv. Nie  przystoi pewnych rzeczy wywlekać  in publicum forum, dyskrecja jest także naszym atutem. Pozdrawiam wszystkie opiekunki i opiekunów. Pozdrawiam też swoją zmienniczkę Zenobię :-).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@Zenobia @lucacarolla   

Miło ,że zmienniczka zmienniczkę popiera

Pozdrawiam Was i życzę powodzenia

Inez, jak wadomo nie każda, ale z tą akurat jesteśmy jednogłośne bo obie tam byłyśmy i obie przez to przeszłyśmy. Ale trafiły nam się perełki ochoczo prasujące koszulki, przyszywające guziczki, kopiące ogródek w dzień wolny jak i sprzątające wszystkie trzy piwnice...zapytaj mnie dlaczego jest tak jak jest ;-). Podziękowania dla takich "perełek".

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucacarolla napisał:

Inez, jak wadomo nie każda, ale z tą akurat jesteśmy jednogłośne bo obie tam byłyśmy i obie przez to przeszłyśmy. Ale trafiły nam się perełki ochoczo prasujące koszulki, przyszywające guziczki, kopiące ogródek w dzień wolny jak i sprzątające wszystkie trzy piwnice...zapytaj mnie dlaczego jest tak jak jest ;-). Podziękowania dla takich "perełek".

Wiem coś o tych opiekuńczych ,perłach "O.o

Nie ma czym sobie głowy zawracać ,a rejon jakiś pechowy bo ja w lutym tam na minę trafiłam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rejon jest świetny, i gdyby nie szaleństwo dzieci podopiecznej, których w żaden sposób unieść nie idzie ( nawet z wykształceniem kierunkowym psychologia kliniczna) to sama sztela byłaby rajem. Ale sam rejon jest super i podopieczna wspaniała, naprawdę. Jednak mimo demencji dużo bardziej ogarnięta mentalnie niż dwójka jej dzieci. Ściskam i wszystkiego dobrego - w jakimkolwiek rejonie!

Edytowane przez lucacarolla
dopisek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arleta77 napisał:

O jakim dniu wolnym mówicie gwiazdeczki???

Jaka to agencja daje dni wolne, bo ja zapitalam cały tydzień za stawkę, że aż się wstydzę napisać. Cóż, dopiero 7 miesięcy w tej branży :)

pozdrawiam

Dzień wolny należy się każdej z nas ze względu choćby na wydajność i skuteczność pracy ( zwłaszcza przy podopiecznych demencyjnych lub terminalnych) - czasami jednak nie jest to możliwe ze względu na stan podopiecznego, albo w przypadku, gdy rodzina mieszka bardzo daleko. Ale to od nas wszak zależy czy wyrażamy zgodę na takie warunki czy nie. Ja nie wyobrażam sobie efektywnej opieki nad podopiecznym bez chwili dla siebie.
Arleta, zawsze ustalaj to przed wyjazdem i dodatkowo zaraz po przyjeździe z rodziną podopiecznego. Jeśli jest to możliwe logistycznie zazwyczaj nie ma problemu. Ja na tej szteli miałam problem z tym, że córka  podopiecznej zabraniała mi zakładać słuchawki  w czasie...przerwy. Także miałam przerwę ale jej nie miałam niejako.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...