Skocz do zawartości

Opiekunka lub Opiekun do Małżeństwa, Vreden, 1250€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

forum_opiekunki.jpg

 

Opiekun/ka do Małżeństwa

Stawka:  1250€ + 200€ wakacyjnej premii
26.07.2017-26.09.2017
 Vreden, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr 19135

 

Informacje na temat zlecenia

Pacjentka- urodzona w 1932 roku, wzrost: 156 cm, waga: 59 kg. Pacjentka w zeszłym roku  spadła ze schodów i złamała sobie ramię. Trafiła wtedy do szpitala, ale okazało się wszystko w porządku. Nosi wkładki. Nie ma problemów z mową ani ze wzrokiem, natomiast bardzo słabo słyszy. Orientacja czasowo-przestrzenna nie jest zaburzona. W domu porusza się samodzielnie, na spacery wychodzi z rollatorem. Pacjentka korzysta z toalety, ale nosi również pieluchomajtki. Trzeba jej pomagać w pielęgnacji ciała, podczas kąpieli (jest prysznic+ krzesełko) oraz podczas ubierania i rozbierania. Noce raczej przesypia. Lubi oglądać telewizję, czytać gazety, prace w ogrodzie oraz spacery.

Pacjent – urodzony w 1923 roku, wzrost: 170 cm, waga: 70 kg. Porusza się samodzielnie. Wszystkie czynności wykonuje samodzielnie.

Obowiązki

Do obowiązków Opiekuna/ki, oprócz otoczenia Podopiecznych całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Warunki mieszkaniowe

Do dyspozycji Opiekuna/ki są 2 pokoje oraz osobna toaleta. Jest TV i Internet. Do sklepu Rossmann około 7 minut i 15 minut do sklepu Edeka. Czas wolny 2 h dziennie.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami, dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
• Organizacja podróży,
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com
MEDIPE Sp. z o.o. ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 

 

-------------------------------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...