Skocz do zawartości

Agencja nie odbiera


Gość Joanna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny witajcie! Znalazłam ogłoszenie od wcale nie małej agencji i dzwonię tam od rana, ale nikt nie odbiera i nie oddzwania. To normalne? Na stronie jest tylko 1 numer i ten sam jest w ogłoszeniu. Przypadek czy lepiej unikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Gość Joanna napisał:

Dziewczyny witajcie! Znalazłam ogłoszenie od wcale nie małej agencji i dzwonię tam od rana, ale nikt nie odbiera i nie oddzwania. To normalne? Na stronie jest tylko 1 numer i ten sam jest w ogłoszeniu. Przypadek czy lepiej unikać?

Nie odbierają to ich strata .Teraz każda agencja ma braki w obsadzie .Sezon urlopowy jest najlepszy do rozpoczęcia pracy (świąteczny tež ) można w ofertach wybierać i przebierać ,w agencjach też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Biedronka
W dniu 21.06.2021 o 18:13, Gość Joanna napisał:

Dziewczyny witajcie! Znalazłam ogłoszenie od wcale nie małej agencji i dzwonię tam od rana, ale nikt nie odbiera i nie oddzwania. To normalne? Na stronie jest tylko 1 numer i ten sam jest w ogłoszeniu. Przypadek czy lepiej unikać?

A co powiesz na to, że agencja która co trzy dni daje swoje ogłoszenie przez miesiąc nie odbierała telefonu i nie odpisała na maila do dzisiaj. To musi być jakiś wałek bo co innego. Dzwoniłam z 3 różnych numerów i nic. Dziwna i śmierdząca sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 23:58, Gość Biedronka napisał:

A co powiesz na to, że agencja która co trzy dni daje swoje ogłoszenie przez miesiąc nie odbierała telefonu i nie odpisała na maila do dzisiaj. To musi być jakiś wałek bo co innego. Dzwoniłam z 3 różnych numerów i nic. Dziwna i śmierdząca sprawa.

Najwieksza lachę robią szwajcarskie bo mają tyle zgłoszeń że nawet nie odpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 23:58, Gość Biedronka napisał:

A co powiesz na to, że agencja która co trzy dni daje swoje ogłoszenie przez miesiąc nie odbierała telefonu i nie odpisała na maila do dzisiaj. To musi być jakiś wałek bo co innego. Dzwoniłam z 3 różnych numerów i nic. Dziwna i śmierdząca sprawa.

Firma kogucik z 10-20 obstawionym swoimi miejscami która zbiera tylko dane na czarna godzinę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 22.06.2021 o 09:23, Gość Mirka napisał:

Dzwonic gdzie indziej bo w razie W będą większe problemy. 

DOKLADNIE. Nie ryzykować i nie tłumaczyć!!! bo potem będziesz pluła sobie w brodę. Jest tyle agencji że nawet nie ma o czym gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...