Skocz do zawartości

❗Oferta dla opiekunki z bdb niemieckim! Od zaraz! ❗ Berlin, Oferta z Bonusem wakacyjnym do 300€ | 1550€ + 200€ za referencje


Rekomendowane odpowiedzi

pm24_K.png

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 16-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 55 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 41 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 44 500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem 'Solidnego Pracodawcy' oraz 'Lidera HR'. W związku z obecną sytuacją, Promedica24 wprowadziła nadzwyczajne standardy bezpieczeństwa podczas podróży i pracy. W tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko:

❗Oferta dla❗Oferta dla opiekunki z bdb niemieckim! Od zaraz! ❗ Berlin, Oferta z Bonusem wakacyjnym do 300€ opiekunki z podstawowym niemieckim! Od zaraz! ❗ Hamburg, Oferta z Bonusem wakacyjnym do 300€

Data wyjazdu: 26.06.2021
Lokalizacja: Berlin
Wynagrodzenie: 1550€

form.png

Oferta pracy:

Podopieczny
?? Poszukujemy osób z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad parą podopiecznych. Oferta na zastępstwo/

Stan zdrowia Podopiecznej:
kłopoty ze wzrokiem
kłopoty ze słuchem


Obowiązki opiekunki:
pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
dotrzymywanie towarzystwa
gotowanie

Pozostałe informacje:
dom jednorodzinny z pięknym ogrodem
własny pokój dla Opiekuna
w pobliżu sklep spożywczy
w pobliżu przystanek autobusowy
dostęp do Internetu

Wymagania

• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (jeżeli nie znasz języka, GWARANTUJEMY PRZESZKOLENIE OD PODSTAW PRZED WYJAZDEM!)
• Doświadczenie w opiece nad osobą straszą lub niesamodzielną (może być rodzinne)
• Empatia, cierpliwość

Naszym opiekunom oferujemy: 

• bezpieczny transport "z domu pod dom" (przejazd firmowymi busami z zachowaniem reżimu sanitarnego),
• bezpłatny test na COVID wymagany do wjazdu na teren Niemiec,
• zakwaterowanie w domu seniora i wyżywienie,
• ubezpieczenie w Polsce i na terenie Niemiec (pracownicza karta EKUZ i prywatne ubezpieczenie ERGO – wcześniej ERV),
• szkolenia z opieki nad osobą starszą + szkolenie od podstaw z niemieckiego, dla osób które nie znają języka,
• całodobowy kontakt z firmą (infolinia alarmowa + dedykowany Opiekun Kontraktu),
• atrakcyjne wynagrodzenie! ZAROBISZ WIĘCEJ NIŻ W POLSCE!

Wybór ofert pracy dla osób z KAŻDYM POZIOMEM JĘZYKA NIEMIECKIEGO oraz dla osób BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO KURSU NAUKI NIEMIECKIEGO OD PODSTAW! Po kursie od podstaw gwarantujemy oferty pracy!

Kontakt

pm24_kontakt_K.png

Tel: +48 22 250 55 00 
Lub napisz do nas na [email protected]

form.png

form.png

 

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...