Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka z j. angielskim do Seniorki w ok. Wiesbaden od 24.06.2021

Wynagrodzenie: 1500 euro netto/m-c + zwrot za koszty podróży
Miejscowość: Eltville am Rhein (65343, ok. Wiesbaden)
Termin: od 24.06 na 6-8 tygodni
Znajomość języka: min. komunikatywna znajomość j. angielskiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Seniorki mieszkającej samotnie domu jednorodzinnym w miejscowości Eltville am Rhein (65343, ok. Wiesbaden i Meinz) Podopieczna ma 82 lata, waży około 60 kg, 160 cm wzrostu. Cierpi na nadciśnienie oraz i niedawno przeszła udar i ma niedowład lewej strony ciała. Wraca do domu ze szpitala dniu 28.06 i w pierwszych dniach będzie osobą leżącą. Cierpi na inkontynencję moczową i ma założony cewnik. Dlatego też poszukiwana jest osoba, która ma doświadczenie z takimi przypadkami.

Seniorka jest Australijką i porozumiewa się głównie w języku angielskim lecz znajomość podstaw języka niemieckiego będzie również mile widziana. Rodzina Seniorki chciałaby aby osoba zainteresowana podjęciem pracy przyjechała nieco wcześniej tak aby urządzić dom wedle swoich upodobań i zapoznać się z okolicą. W pierwszych dniach na miejscu będzie obecna jedna z córek podopiecznej lub jej przesympatyczna synowa (która mówi po polsku) aby wspomóc Opiekunkę i zapoznać ją z obowiązkami.
1-2 razy dziennie do Seniorki będzie przychodziło Pflegedienst aby pomóc w czynnościach higienicznych. Poza tym docelowo Podopieczną będzie odwiedzał fizjoterapeuta i laryngolog.


Na miejscu do dyspozycji jest wózek inwalidzki i łóżko medyczne.
Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc Seniorce w utrzymaniu higieny, wykonywanie prac domowych, zakupy, przygotowywanie posiłków.

Seniorka mieszka samotnie w piętrowym domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki pozostaje osobny pokój z dostępem do Internetu, osobna łazienka.

Nasza oferta:
- praca od 24.06 na 6-8 tygodni
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1500 euro netto
- wysokie składki ZUS odprowadzane co miesiąc
- zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora

Wymagania


- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
- podstawy języka niemieckiego będą mile widziane
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi po udarze
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...