Skocz do zawartości

??OD ZARAZ!?? Mobilna Seniorka?? w dużym apartamencie ? CENTRUM MONACHIUM?? Osobna łazienka?, pomoc lekarza rodzinnego.? ?1600 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ???


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??OD ZARAZ!?? Mobilna Seniorka?? w dużym apartamencie ? CENTRUM MONACHIUM?? Osobna łazienka?, pomoc lekarza rodzinnego.? ?1600 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ???
Numer oferty: 6995

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Monachium
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1600 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w apartamencie o powierzchni ok. 170m2 w centrum Monachium. Pani porusza się z rollatorem, ale jest w stanie zrobić kilka kroków samodzielnie. Psychicznie jest w pełni sprawna, nie ma demencji. W ciągu dnia lubi oglądać telewizję. Raz w tygodniu przychodzi lekarz, który sprawdza stan zdrowia Seniorki, ponieważ zmaga się ona z nowotworem. W nocy nie trzeba do niej wstawać. Podopiecznej trzeba pomagać w higienie osobistej i prowadzeniu domu.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój z dostępem do Internetu oraz osobna łazienka.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Osoba niepaląca

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...