Skocz do zawartości

Nowa oferta od zaraz/ Opieka nad 80-letnią seniorką/ 1700 euro/ okolice Bremy


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Herzlake (100 km od Bremy)
Data wjazdu: 20-06-2021
Wynagrodzenie: 1700 euro netto/miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Herzlake (100 km od Bremy)
DATA WYJAZDU:
2021-06-20
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1700 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest 80-letnia seniorka (162 cm, 75 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, cierpi na demencję. Seniorka porusza się samodzielnie.

Opis oferty:

Jest inkontynentna moczowo (nosi wkładki). Kobieta ma obecnie otwartą ranę na nodze- przychodzi Pflegedient, która podaje leki oraz pielęgnuje ranę. Kobieta nie wstaje w nocy. Do obowiązków należy głównie pomoc w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się oraz pomoc w domu (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Seniorka mieszka z mężem (81 lat, jest sprawny, nie wymaga opieki). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy (potrzebne na wyjazdy po zakupy). Wynagrodzenie: 1700 euro netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...