Skocz do zawartości

Opiekunka z komunikatywnym / dobrym niemieckim lub angielskim do samotnej seniorki / sprawdzone zlecenie w 45470 Mülheim an der Ruhr // krótkie zastępstwo


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzige Pflege poszukuje:

Opiekunka z komunikatywnym / dobrym niemieckim lub angielskim do samotnej seniorki / sprawdzone zlecenie numer oferty 005619

Miejscowość: 45470 Mülheim an der Ruhr
Wynagrodzenie: 1400 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA

form.png

 

Szczegóły zlecenia

Opiekunka z komunikatywnym / dobrym niemieckim lub angielskim do samotnej seniorki / sprawdzone zlecenie
numer oferty 005619 Od 2021.06.27 Do 01.08.202145470 Mülheim an der Ruhr1400 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA
Opiekunka z komunikatywnym / dobrym niemieckim lub angielskim do samotnej seniorki z 45470 Mülheim an der Ruhr!Opiekunka musi umieć się dogadać, czyli budować podstawowe zdania i umieć gotować.Pani Johanna ma 85 lat. Przyznano jej 1 stopień niepełnosprawności. Jest byłą dyrektorką szkoły średniej. Interesuje się kulturą (muzea, teatr, kino), lubi czytać książki. W przeszłości dużo podróżowała. Podopieczna ma wielu przyjaciół. Powoli zaczyna mieć problemy z pamięcią. Ma lepsze i gorsze dni. Choruje na Alzheimera. Miewa czasami problemy z orientacją czasowo-przestrzenną. Sama chodzi do toalety, nie ma żadnych podkładów. Na chwilę obecną 2 razy dziennie przychodzi pielęgniarka środowiskowa – rano i wieczorem.

Seniorka pali papierosy.

Podopieczna nie potrzebuje pomocy przy ubieraniu czy jedzeniu. Czasami trzeba jej przypominać, aby zjadła lub wypiła. Opiekunka powinna chodzić z seniorką na spacery, dbać o dom, sprzątać, gotować.Mieszka sama w domu z małym ogrodem nad rzeką. Do sklepu ok. 2 km. Do dworca kolejowego ok. 4 km.Na miejscu jest Internet. Na zakupy jeździ się taksówką lub z siostrzenicą, która mieszka 20 min drogi autem od seniorki.

Siostrzenica zamawia wodę do domu. Opiekunka jest zadowolona ze zlecenia, aktualnie przejmuje obowiązki gosposi, sama chce sprzątać dom. Seniorkę odwiedzają przyjaciele. Podopieczna jest trochę zamknięta w sobie.Seniorka chodzi spać późno, dlatego wstaje ok. 10/11 rano. Ma depresję, kiedyś towarzystwo do niej przychodziło. Teraz trzeba wspierać i motywować podopieczną. Seniorka mówi po angielsku i francusku. Domek mały, ale ładny.Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)Nasza oferta:- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Obowiązki

Standardowe obowiazki domowe i pielęgnacujne

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

+48 664-450-845, +48 664-450-905
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...