Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pde_top.png

Opiekun/ka do Małżeństwa
Wynagrodzenie: 1400€
Miejscowość: Aichach-Untergie (Bawaria)
Wyjazd: 15-16.07.2017 na 2 miesiące

form.png

 

Informacje o podopiecznych

Pan urodzony 1936 r, waga 70 kg, wzrost 168 cm. Do opieki głównie Pan, który jest leżący. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze, ma inkontynencję. Dostępne pomoce: wózek inwalidzki, podnośnik do wanny, rolator, specjalne łóżko, krzesło do toalety.

Pani urodzona w 1936r, waga 85 kg, wzrost 164cm.

Pacjentka chodząca samodzielnie. Choruje na cukrzycę i na serce. Nie wymaga wiele opieki.

Do obowiązków opiekunki będzie należała opieka nad Panem, transfer, przygotowywanie posiłków, pomoc przy toalecie, kontrola nad przyjmowaniem tabletek plus standardowe czynności porządkowe.

Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego, co najmniej kilkuletnie doświadczenie w opiece, doświadczenie w opiece osób leżąco-siedzących.

Opiekunka ma do dyspozycji internet. Palenie akceptowane na dworze.

Wynagrodzenie:

1400€ netto

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer 957-390-451, drogą mailową [email protected] lub wypełniając poniższy formularz:

form.png

form.png

 

--------

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...