Skocz do zawartości

✅Sympatyczna? Seniorka?? Okolice Frankfurtu nad Menem? Osobny pokój z aneksem kuchennym??? i osobna łazienka? Bliskość sklepów? 1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅Sympatyczna? Seniorka?? Okolice Frankfurtu nad Menem? Osobny pokój z aneksem kuchennym??? i osobna łazienka? Bliskość sklepów? 1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ??
Numer oferty: 6982

Planowany termin wyjazdu: 22.06.2021
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w bardzo zadbanym, czystym domu jednorodzinnym w spokojnej, oddalonej od centrum dzielnicy. Pani jest w pełni mobilna. Ma małego psa rasy sznaucer miniaturowy. Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się lekkim zaburzeniami językowymi. Na miejscu dostępne jest auto z automatyczną skrzynią biegów. Do sklepów można dojść w kilka minut.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Opiekunka ma do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym z dostępem do Internetu i telewizji oraz osobna łazienka.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...