Skocz do zawartości

Opiekunka do małżeństwa seniorów / od zaraz / 1900 euro / z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim / nr ref HAR2006


Rekomendowane odpowiedzi

nc-ogloszenie-min.png

Nordencare poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do małżeństwa seniorów / od zaraz / 1900 euro / z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim / nr ref HAR2006

Wynagrodzenie: 1900 euro
Miejscowość: 52355 Dueren
Termin wyjazdu: OD ZARAZ

form.png


Opis oferty

Szukamy opiekunki do małżeństwa seniorów - pani ma 76 lat, pan 77 lat. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój (jest TV, Internet). Gwarantowany czas wolny - 2 h dziennie.

Stan zdrowia

Seniorka jest po udarze, ma osteoporoze, inkontynencję, reumatyzm i nadciśnienie. Prawdopodobnie początki demencji. Porusza się o rollatorze i na wózku inwalidzkim. Senior cierpi na problemy z mową, ma problemy z sercem, również jest po udarze. Porusza się samodzielnie i o kulach, jednak do dyspozycji ma także rollator i wózek inwalidzki. Obydwoje mają Pflegebett. Opieka nocna bardzo sporadycznie i to tylko u seniorki. Seniorzy są także pod opieką Pflegedienst.

Wymagania klienta

- język niemiecki na poziomie dobrym (stawka 1900 euro netto za msc) lub język niemiecki na poziomie komunikatywnym (stawka 1800 euro netto na msc)
- opiekunka nie może być osobą palącą

Zapraszam do kontaktu:
Natalia Kantarska-Worach
660-197-076

Zapewniamy:

- zwrot kosztów podróży,
- tylko sprawdzone zlecenia,
- opiekę koordynatora,
- umowę zlecenie lub na własną działalność gospodarczą,
- składki do ZUS od najniższej do średniej krajowej odprowadzane co miesiąc,
- wysokie zarobki,
- premie świąteczne,
- druk A1 oraz kartę EKUZ.

Kontakt

NordenCare

ul. Twarda 18,  00-105 Warszawa "Spektrum Tower"
(+48) 536-524-475
http://www.nordencare.pl/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...