Skocz do zawartości

Sympatyczna Seniorka??? w domu jednorodzinnym w Bielefeld?. ✅4 dni w tygodniu Seniorka?? jest na Tagespflege✅. Wymagane prawo jazdy? ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Sympatyczna Seniorka??? w domu jednorodzinnym w Bielefeld?. ✅4 dni w tygodniu Seniorka?? jest na Tagespflege✅. Wymagane prawo jazdy? ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej??
Numer oferty: 6977

Planowany termin wyjazdu: 10.07.2021
Lokalizacja: Bielefeld
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Poszukujemy opiekunki dla sympatycznej Seniorki mieszkającej w domu jednorodzinnym o powierzchni 120m2 w Bielefeld. Pani porusza się z rollatorem. Jest bardzo spokojną osobą, niewiele mówi, ale lubi przebywać z ludźmi. Przez 4 dni w tygodniu na kilka godzin Seniorka chodzi na Tegesplege do miejsca, które jest oddalone o 100 metrów od jej domu. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. W razie potrzeby dostępna jest pomoc Pflegedienst. Na miejscu jest auto.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu i telewizji.

Wymagania:

Prawo jazdy
Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...