Skocz do zawartości

✅OD ZARAZ!✅ Niepalący? Opiekun?? lub opiekunka?? do mobilnej??‍♂️, kontaktowej? Seniorki?? w okolicy Frankfurtu nad Menem?. ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅OD ZARAZ!✅ Niepalący? Opiekun?? lub opiekunka?? do mobilnej??‍♂️, kontaktowej? Seniorki?? w okolicy Frankfurtu nad Menem?. ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ??
Numer oferty: 6976

Planowany termin wyjazdu: 18.06.2021
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w domu jednorodzinnym (150m2) w małym miasteczku nieopodal Frankfurtu nad Menem. Pani porusza się samodzielnie, bez pomocy. Ma stwierdzoną demencję, dlatego bywa czasem zdezorientowana lub zapominalska. Nie ma jednak tendencji do agresji. Na miejscu dostępne jest łózko do opieki długoterminowej oraz podnośnik wannowy.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Osoba niepaląca

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...