Skocz do zawartości

Poszukiwany PAN lub Pani/ od 21.06/Opieka nad 97-letnim seniorem/ okolice Ratyzbony


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekun do Pana

Miejscowość: Buchelkuhn (30 km od Ratyzbony)
Data wjazdu: 21-06-2021
Wynagrodzenie: 1600
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Buchelkuhn (30 km od Ratyzbony)
DATA WYJAZDU:
2021-06-21
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1600 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopiecznym jest 97-letni senior (178 cm, 79 kg). Mężczyzna jest osłabiony ze względu na wiek, niedosłyszy, niedowidzi, jest inkontynentny moczowo (nosi pampersy).

Opis oferty:

Mężczyzna ok rok temu przeszedł złamanie kości szyjki udowej - od tej pory porusza się na wózku inwalidzkim (potrzebuje transferu- dostępny jest lift). Seniorowi należy pomóc we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się, transferem. Senior mieszka z żoną ( 90 lat, nie wymaga opieki, jest zapominalska). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, TV. Poszukujemy PANA lub Pani z lepszą komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1600 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...