Skocz do zawartości

✅Zlecenie na 1 miesiąc!✅ Całkowicie mobilny??‍♂️ Senior?? w okolicy Kassel?. Dostępne auto?, mile widziane prawo jazdy?. ?1500 € netto/m-c ?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅Zlecenie na 1 miesiąc!✅ Całkowicie mobilny??‍♂️ Senior?? w okolicy Kassel?. Dostępne auto?, mile widziane prawo jazdy?. ?1500 € netto/m-c ?
Numer oferty: 6963

Planowany termin wyjazdu: 19.06.2021
Lokalizacja: Kassel
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1500 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Do opieki jest Senior mieszkający w domu jednorodzinnym (80m2) w sielankowej okolicy miasta Kassel. W odległości spaceru znajdują się sklepy. Pan jest w pełni mobilny, porusza się bez żadnych pomocy. Z racji wieku, ma już niewielkie problemy ze słuchem. Nie ma demencji. Potrzebuje pomocy w higienie osobistej oraz w prowadzeniu domu. Na miejscu dostępne jest auto z manualną skrzynią biegów, mile widziane jest prawo jazdy.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Dla opiekunki przeznaczony jest osobny, w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...