Skocz do zawartości

?Kontaktowa Seniorka?? bardzo blisko Köln? Dla opiekunki 2 pokoje??, pomoc Pflegedienst??‍⚕️, krzesełko schodowe?, łóżko do karmienia? ?1600 € + 150 € premii wakacyjnej??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

?Kontaktowa Seniorka?? bardzo blisko Köln? Dla opiekunki 2 pokoje??, pomoc Pflegedienst??‍⚕️, krzesełko schodowe?, łóżko do karmienia? ?1600 € + 150 € premii wakacyjnej??
Numer oferty: 6953

Planowany termin wyjazdu: 26.06.2021
Lokalizacja: Kolonia
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1600 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w domu jednorodzinnym w centrum miasta położonego bardzo blisko Kolonii. Pani porusza się na wózku z powodu urazu kości uda. Zmaga się z demencją, nie ma jednak tendencji do ucieczek ani agresji. Na miejscu jest dużo pomocy: łóżko do karmienia, krzesełko schodowe, krzesełko toaletowe, krzesełko prysznicowe. W ciągu dnia, Seniorka lubi siedzieć w swoim fotelu i czytać gazety i różne papierowe czasopisma. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Dla opiekunki przeznaczone są 2 pokoje z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...