Skocz do zawartości

Samotna seniorka- sprawdzona oferta/ Od 09.07/ 1500 €/ okolice Frankfurtu nad Menem


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Samotna seniorka- sprawdzona oferta/ Od 09.07/ 1500 €/ okolice Frankfurtu nad Menem

Miejscowość: Bad Neustadt an der Saale (100 km od Frankfurtu nad Menem)
Data wjazdu: 2021-07-09
Wynagrodzenie: 1500 euro netto/miesiąc
Znajomość języka: komunikatywny

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest 76-letnia samotnie mieszkająca seniorka ( 167 cm, 72 kg). Kobieta miała operację kręgosłupa, ma ograniczony chwyt. Porusza się przy balkoniku bądź na wózku inwalidzkim (dłuższe dystanse).

Opis oferty:

Seniorka jest umysłowo sprawna. Seniorka jest inkontynentna moczowo (nosi wkładki). Należy pomóc jej w czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu, oddzielna łazienka. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...