Skocz do zawartości

✅HAMBURG od 19 czerwca!✅ Opiekunka niepaląca??? Mobilna Seniorka?? Dom jednorodzinny z ogrodem? Seniorka raz w tygodniu jest na Tagespflege??✨?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅HAMBURG od 19 czerwca!✅ Opiekunka niepaląca??? Mobilna Seniorka?? Dom jednorodzinny z ogrodem? Seniorka raz w tygodniu jest na Tagespflege??✨?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ?
Numer oferty: 6946

Planowany termin wyjazdu: 19.06.2021
Lokalizacja: Hamburg
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w domu jednorodzinnym (100m2) z ogrodem w zacisznej okolicy Hamburga. Pani jest mobilna, porusza się bez żadnych pomocy. Choruje na demencję, nie ma jednak tendencji do ucieczki czy agresji. Konieczna jest pomoc w higienie osobistej i ubieraniu się oraz w prowadzeniu domu. Pani bardzo lubi spacery oraz rozmowy z opiekunką. Raz w tygodniu Seniorka wychodzi na Tagespflege od 8:00-16:30.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Opiekunka ma do dyspozycji osobny, w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Osoba niepaląca

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...