Skocz do zawartości

❗OD ZARAZ❗ niepaląca? opiekunka??‍♀️ do przyjacielskiej Seniorki?? w Koblencji?? Osobny apartament?, pomoc Pflegedienst??‍⚕️, obiady dostarczane z zewnątrz? ?1500 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

❗OD ZARAZ❗ niepaląca? opiekunka??‍♀️ do przyjacielskiej Seniorki?? w Koblencji?? Osobny apartament?, pomoc Pflegedienst??‍⚕️, obiady dostarczane z zewnątrz? ?1500 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej??
Numer oferty: 6943

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Koblencja
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1500 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca w apartamentowcu w Koblencji w dzielnicy z widokiem na przepiękną rzekę. W odległości spaceru znajdują się sklepy. Pani jest w pełni mobilna, nie potrzebuje żadnych pomocy do poruszania się. Z racji demencji ma już problemy z pamięcią krótkotrwałą. Noce przesypia spokojnie. Większość codziennych czynności dotyczących higieny czy toalety wykonuje samodzielnie. Obiady dostarczane są z zewnątrz. W tygodniu przychodzi Pflegedienst, który podaje Seniorce leki.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie (dwa pokoje, kuchnia, łazienka, dostęp do Internetu) zlokalizowane pod mieszkaniem Seniorki.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece
Osoba niepaląca

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...