Skocz do zawartości

Opieka nad samotną seniorką/ Lepsze podstawy/ od 24.06/ Regensburg


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Regensburg
Data wjazdu: 24-06-2021
Wynagrodzenie: 1300
Znajomość języka: lepsze podstawy

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Regensburg
DATA WYJAZDU:
2021-06-24
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1300
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
podstawowy
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest samotnie mieszkająca 57-letnia kobieta. Podczas operacji góra w mózgu u kobiety doszło do udaru- obecnie jest lewostronnie sparaliżowana. Kobieta porusza się na wózku inwalidzkim ( pomaga przy transferze, nie trzeba jej dźwigać).

Opis oferty:

Podopieczna ma założony cewnik. Należy jej pomóc w czynnościach związanych z higieną, toaletą, przebieraniem się. Kobieta ma problemy ze snem, jest strachliwa - od godz 21 do 6 rano córka podopiecznej przejmuje opiekę i ewentualne wstawanie nocne. Córka mieszka w domu obok- po nocy idzie do siebie. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie: 1300 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...