Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Sprawdzone zlecenie
Wynagrodzenie1350
Termin: 29.06.2021

form.png

 

O zleceniu

Pani Helene: 84 lat, 65kg., 160cm. Pflegegrad 3. Od 2006 roku choruje na demencję. Doznała udaru mózgu, ma niskie ciśnienie tętnicze i osteoporozę. Pani Helene czasem nosi okulary i ma protezę. W połowie marca br. upadła i doznała pęknięcia miednicy obecnie porusza się za pomocą rolatora. W nocy czasem nie śpi za dobrze, budzi się ale wstaje córka. Potrzebuje kompletnej pomocy, aby zadbać o swoją higienę osobistą. Potrafi jeszcze sama jeść/pić. Pani Helene jest miłą, sympatyczną starszą panią. Jest osobą rezolutną. Jeśli ktoś z nią postępuje spokojnie chętnie współpracuje. Lubi słuchać muzyki, wcześniej chodziła na gimnastykę, szyła i zajmowała się domem i ogrodem.
Opis domu:
Dom szeregowy jednorodzinny 4 kondygnacyjny, położony w małym, kameralnym miasteczku. Opiekunka dostaje do dyspozycji własny pokój z pełnym wyposażeniem: łóżkiem, stołem, radiem, szafą oraz dostępem do internetu. Najbliższy sklep znajduje się około 10 minut drogi od miejsca zamieszkania. Możliwość podjechania autobusem do sklepu. Rodzina regularnie odwiedza Panią Helene.
Obowiązki opiekunki:
Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie i prasowanie.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...