Skocz do zawartości

??Lubiący żartować wesoły? Senior?? w SAMYM CENTRUM KÖLN? Pomoc Pflegedienst??‍⚕️, gosposi??, pani sprzątającej? Dla opiekunki??‍♀️/opiekuna?? 2 pokoje z widokiem na Ren? ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??Lubiący żartować wesoły? Senior?? w SAMYM CENTRUM KÖLN? Pomoc Pflegedienst??‍⚕️, gosposi??, pani sprzątającej? Dla opiekunki??‍♀️/opiekuna?? 2 pokoje z widokiem na Ren? ?1400 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej ??
Numer oferty: 6934

Planowany termin wyjazdu: 1 lipca
Lokalizacja: Kolonia
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje lubiący żartować, wesoły Senior mieszkający w samym centrum Kolonii w mieszkaniu z przepięknym widokiem na Ren. Do supermarketów oraz lekarzy jest tylko 10 minut. Pan jest bardzo towarzyski i często odwiedza go rodzina i przyjaciele. Porusza się samodzielnie, bez żadnych pomocy. Zmaga się z demencją, dlatego potrzebuje empatycznego opiekuna. Pan sam się ubiera, wykonuje higienę oraz korzysta z toalety. Noce przesypia bez problemów. Kilka razy w tygodniu przychodzi pomoc sprzątająca oraz gosposia, która gotuje. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
robienie zakupów
towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekuna są dwa pokoje z dostępem do Internetu z widokiem na Ren.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...