Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pani, Bad Soden Salmunster, wyn. tyg. 375 Euro/ 1500 Euro /miesięcznie plus zwrot kosztów podróży

Rekomendowane posty

Napisano (edytowane)

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: Bad Soden Salmunster
Wynagrodzenie tygodniowe: 375 Euro/ 1500 Euro /miesięcznie plus zwrot kosztów podróży
Opis zlecenia: 

Poszukuję zmienniczki:  najlepiej z Podkarpacia, z dobrym komunikatywnym niemieckim, kobiety w starszym wieku i dyspozycyjnej do opieki nad małżeństwem.  Pani - lekka demencja, poruszająca się o rolatorze, mąż- samodzielny i pomocny. Dużo czasu wolnego. Termin zastępstwa:  22-24 czerwca- min. 3 miesiące. Osoby poważnie zainteresowane ofertą proszę o kontakt telefoniczny: +48789438007

Edytowane przez AnkaS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zainteresowana..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 12.09.2021 at 14:42, MArgolka2022 napisał:

@Mona13 Dwie osoby za 1500 i to jeszcze na 3 miesiące.

Jak to nazwać????  Bo mi słów brakuje !!!!

Wyzysk 

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Waldi napisał:

Wyzysk 

👍👋👋👋👋Ja przestałam przyjmować zlecenia poniżej 1600 euro do 1 osoby .Do 2 osób musi być conajmniej 1800 euro (iczywišcie wszystko zależy od stanu zdrowia tej drugiej osoby )Za samo gotowanie i ,obsługiwanie "tej drugiej osoby musi być 200 -300 euro do stawki podstawowej .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodawać posty, wysyłać wiadomości prywatne, otrzymywać powiadomienia o ofertach? Załóż konto lub zaloguj się...

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To tylko chwila!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

• Dodaj nową pozycję...