Skocz do zawartości

Opiekunka do mobilnej Pani bez demencji w ok. Frankfurtu nad Menem od 15.06. na 6 tygodni

Rekomendowane posty

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do mobilnej Pani bez demencji w ok. Frankfurtu nad Menem od 15.06. na 6 tygodni

Wynagrodzenie: 1400 euro netto + zwrot kosztów podróży
Miejscowość: Bad Soden am Taunus, 15 km od Frankfurtu nad Menem
Termin: od 15.06
Znajomość języka: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w miejscowości uzdrowiskowej Bad Soden am Taunus, 15 km od Frankfurtu nad Menem. Pani ma 94 lata, waży ok 78 kg, ma 144 cm wzrostu. Z uwagi na nietrzymanie moczu Podopieczna nosi duże wkładki. Seniorka ma wysokie ciśnienie oraz chorobę wieńcową. Pani jest całkowicie sprawna umysłowo, nie ma demencji. Ma duże poczucie humoru i pogodny stosunek do życia. Ma problemy ze słuchem, nosi aparaty słuchowe. Seniorka porusza się samodzielnie bądź z rollatorem. Podopieczna noce przesypia spokojnie. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie towarzyszenie w codziennych czynnościach oraz zakładanie pończoch uciskowych. Seniorka mieszka sama, ma jednak dwie córki, które pozostają w stałym kontakcie zarówno z matką, jak i z Opiekunką.
Dwa raz w tygodniu w godz. 09:00-16:30 Podopieczna przebywa w dziennym domu opieki. Wówczas Opiekunka ma czas dla siebie. Dodatkowo codziennie w godzinach 13:00-15:00 są ustalone przerwy.
Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój, dostęp do Internetu, własny telefon stacjonarny z połączeniami do Polski. Łazienka jest wspólna.

Nasza oferta
- praca od 15.06. na 6 tygodni
- 1400 euro miesięcznie + zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- opieka koordynatora

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...