Skocz do zawartości

09.06 SUPER SPRAWDZONE ZLECENIE !! do opieki emerytowany profesor prawa (mobilny, samodzielny) 79117 Freiburg 1550 EURO netto/m-c

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

09.06 SUPER SPRAWDZONE ZLECENIE !! do opieki emerytowany profesor prawa (mobilny, samodzielny) 79117 Freiburg 1550 EURO netto/m-c

Miejscowość: 79117 Freiburg
Wynagrodzenie: 1550 EURO
Termin: 09.06

form.png

 

O podopiecznej

!! POLSKIE LUB NIEMIECKIE WARUNKI UMOWY !!

Dojazd: 09.06 lub wcześniej
Miasto: 79117 Freiburg
Stawka: 1550 EURO (b. dobry/ dobry niemiecki i prawo jazdy)

Do opieki pan, 94 lata, emerytowany profesor prawa, bezdzietny , wdowiec, poruszający się o lasce , samodzielny we wszystkich czynnościach, kłopoty z sercem (rozrusznik). NIE MA WSTAWANIA NOCNEGO.

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy tutaj głownie prowadzenie domu, zakupy, pranie, gotowanie, prasowanie).

Do ogrodu przychodzi ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka sam w domu, do dyspozycji opiekunki pokój, własna łazienka, radio, Internet. Mały sklep spożywczy 5 minut na piechotę, EDEKA, ALDI 3 minuty samochodem.

Wymagania

Dobry lub bardzo dobry niemiecki, prawo jazdy, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...