Skocz do zawartości

Opiekunka z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za stawkę miesięczną 1950 Euro od 05.06 na min 6 tyg., 58515, Lüdenscheid

Rekomendowane posty

Logo-Vitanas24-o-mnie.png

poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do małżeństwa

Wynagrodzenie: 1950 euro netto
Miejscowość: Lüdenscheid
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu:

Poszukujemy opiekunki ( koniecznie z prawem jazdy oraz koniecznie zaszczepioną) dla naszych podopiecznych, pani ( 79 lat, 120 kg) porusza się z pomocą rollatora, choruje na demencję, Alzheimera oraz inkontynencję, występują u niej choroby psychiczne. Mąż podopiecznej ( 85 lat, 75 kg) również porusza się z pomocą rollatora, występuje u niego demencja, dodatkowo pan jest pacjentem bólowym. Podopieczni lubią spacerować, grać w gry planszowe, oraz oglądać TV.

Obowiązki:

Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz opieka i pomoc w życiu codziennym.

Wymagania:

Bardzo dobry j. niemiecki

Kontakt:

vitanas24-kontakt-m.png

ul. Skarbowców 23a,
53-025 Wrocław
e: [email protected]
t: +48 530 642 768

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...