Skocz do zawartości

❗OD ZARAZ❗ Niepaląca🚭 opiekunka dla mobilnego, towarzyskiego Seniora👴🏻 Przepiękna, zielona okolica🌲🌳 Pomoc Pflegedienst👨🏻‍⚕️ 💰1500 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej🌞🌴💰

Rekomendowane posty

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

❗OD ZARAZ❗ Niepaląca🚭 opiekunka dla mobilnego, towarzyskiego Seniora👴🏻 Przepiękna, zielona okolica🌲🌳 Pomoc Pflegedienst👨🏻‍⚕️ 💰1500 € netto/m-c + 150 € premii wakacyjnej🌞🌴💰
Numer oferty: 6886

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Dortmund
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1500 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Poszukujemy opiekunki dla bardzo towarzyskiego , kulturalnego Pana mieszkającego w przepięknej, pełnej zieleni okolicy w przytulnym domu jednorodzinnym w miejscowości niedaleko Dortmundu. Senior porusza się przy rollatorze. Czasem może bywać zdezorientowany bądź zapominalski. Z racji ogólnego osłabienia starczego chodzenie może grozić upadkiem, dlatego czuje się on bezpiecznie zawsze mając kogoś u boku. Pan bardzo lubi czytać stare czasopisma oraz słuchać ciekawych opowiadań. Ważne jest aby motywować go do ruchu. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała
Wymagana pomoc w toalecie

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany, odnowiony pokój o powierzchni 20m2 z dostępem do Internetu i telewizji.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...