Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającego Seniora, Nürnberg, 1300€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do Pana
Miejscowość: 90491 Nürnberg
Wynagrodzenie: 1300,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu 
Termin: od 05.07.2017 

form.png

 

O PODOPIECZNYM:

Podopieczny ma 86 lat, dolega mu osłabienie starcze i choruje na cukrzycę. Pan ma schorzenia serca i występuje u niego także częściowa inkontynencja. 

OBOWIĄZKI:

Do zadań opiekunki należy: pomoc w myciu i ubieraniu się, doglądanie w nocy w razie potrzeby, robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, towarzystwo i rozmowa z podopiecznym.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki zostaje własny pokój i łazienka. Internet i TV mogą zostać założone w krótkim czasie.

WYMAGANIA:

Poszukujemy opiekunki o wysokiej kulturze osobistej, z dobrą/ bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, umiejącą dobrze gotować. Wymagane jest także prawo jazdy.

Poszukujemy zmienniczki od 5 lipca.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...