Skocz do zawartości

👉🏻👉🏻👉🏻Zastępstwo na 25 dni👈🏻👈🏻👈🏻 Wesoła😁, mobilna🚶🏻‍♀️ Seniorka🧓🏻 w spokojnym miasteczku🏡. Bliskość sklepów🛒, dostępne auto🚗. 💰1500 € netto/m-c💰

Rekomendowane posty

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

👉🏻👉🏻👉🏻Zastępstwo na 25 dni👈🏻👈🏻👈🏻 Wesoła😁, mobilna🚶🏻‍♀️ Seniorka🧓🏻 w spokojnym miasteczku🏡. Bliskość sklepów🛒, dostępne auto🚗. 💰1500 € netto/m-c💰
Numer oferty: 6877

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Koblencja
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1500 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje wesoła, lubiąca się śmiać Seniorka mieszkająca w przytulnym mieszkaniu w spokojnym miasteczku w okolicy Koblencji. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy oraz piękny park, w którym Podopieczna lubi spędzać czas. Nie ma demencji i spokojnie przesypia noce. Uwielbia piec ciasta razem z opiekunką oraz grać w gry planszowe. Na miejscu dostępny jest samochód, dlatego mile widziane jest prawo jazdy.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu i telewizji.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...