Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Wurzen (35 km od Lipska)
Data wjazdu: 05-06-2021
Wynagrodzenie: 1500
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Wurzen (35 km od Lipska)
DATA WYJAZDU:
2021-06-04
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1500 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest 79-letnia seniorka ( 160 cm, 90 kg). Kobieta cierpi na nadciśnienie, inkontynencję, ma sztuczne biodro oraz kolano. Seniorka porusza się przy balkoniku.

Opis oferty:

Kobieta myje się, korzysta z toalety, przebiera samodzielnie. Do głównych obowiązków należy zajęcie się domem tj. zakupy, gotowanie, prace porządkowe oraz drobne prace ogrodowe. Podopieczna mieszka z mężem. Jest sprawny, nie wymaga opieki. Małżeństwo ma psa- rottweilera (należy go jedynie karmić, do obowiązków NIE należy wychodzenie z nim na spacery). Małżeństw mieszka na wsi, do najbliższych sklepów jest ok 20 min pieszo. Na miejscu dostępne jest auto do dyspozycji. Dla opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, oddzielna łazienka, internet. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy. Wynagrodzenie: 1500 € netto/miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...