Skocz do zawartości

zlecenie na początek czerwca do mobilnej seniorki z demencją i lekką depresją 57080 Siegen 1500€

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

zlecenie na początek czerwca do mobilnej seniorki z demencją i lekką depresją 57080 Siegen 1500€

Miejscowość: 57080 Siegen
Wynagrodzenie: 1500 EURO
Termin: 03.05

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: początek czerwca
Stawka: 1500 EURO (dobra znajomość niemieckiego)
Miejscowość: 57080 Siegen bei Bonn

Do opieki:

- seniorka (78 lat, 152 cm, 62 kg), mobilna (okazjonalnie rolator). Pani cierpi na lekką depresję (dobrze ustawione leki, obecnie nie ma symptomów) oraz niewydolność serca (wszczepiony defibrylator serca, 3 bajpasy). Seniorka jest demencyjna, ale sprawia wrażenie zdrowej, dopiero po dłuższym pobycie widać zaburzenie. Pani nosi okulary bo ma lekkie problemy ze wzrokiem. Pani w większości czynności jest samodzielna, należy jej tylko pomóc przy myciu pleców.

Pani sama wstaje w nocy do toalety.

Pani wyszła właśnie ze szpitala, miała halucynacje z powodu odwodnienia organizmu. Pani potrzebuje głównie pomocy przy prowadzenia domu i towarzystwa. Rano zazwyczaj jest w dobrym humorze ale w ciągu dnia zdarza się, że ulega to zmianie- depresja.

Przychodzi PD (opieka medyczna)

Pani jest miłą i otwartą osobą. Zainteresowania: muzyka, robótki ręczne.

Zadania opiekunki

Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowaniem przygotowywanie posiłków, zakupy- syn wspiera jeśli chodzi o zakupy, opieka nad kotami (2 w domu)). Wspólne spędzanie czasu, spacery
1x w tyg. przychodzi ktoś do sprzątania

Warunki mieszkaniowe

Dom jednorodzinny (dosyć stary, bardzo niskie sufity) z tarasem i ogrodem – bardziej teren wiejski (mała miejscowość, dom położony pod lasem). Wysokość sufitu 1,95 m. W domu są 2 koty. Dla opiekunki własny pokój (standard), własne WC, Internet, TV, radio

Sklepy pieszo 1 min. lub do centrum Siegen (7 min.) koleją/autobusem. Jest samochód

Pani ma dwoje dzieci, 1 syn mieszka kilka domów dalej i pomaga, córka mieszka daleko. Syn angażuje się w opiekę.

Wymagania

Dobry niemiecki, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...