Skocz do zawartości

✅ZASTĘPSTWO 3 TYGODNIE OKOLICE HAMBURGA✅ Sympatyczna😊 Seniorka👵🏻 Pomoc pani sprzątającej👩🏻🧹, fizjoterapeuty. osobna łazienka🛁 💰1400 € netto / m-c💰

Rekomendowane posty

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅ZASTĘPSTWO 3 TYGODNIE OKOLICE HAMBURGA✅ Sympatyczna😊 Seniorka👵🏻 Pomoc pani sprzątającej👩🏻🧹, fizjoterapeuty. osobna łazienka🛁 💰1400 € netto / m-c💰
Numer oferty: 6873

Planowany termin wyjazdu: 3.06.2021
Lokalizacja: Hamburg
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje miła, mobilna Seniorka poruszająca się na wózku inwalidzkim. Pani ma chorobę Parkinsona, dlatego potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Jest bardzo zadbana, lubi codziennie ładnie się ubrać i pomalować. Nie ma demencji. Raz w tygodniu przychodzi pani sprzątająca oraz fizjoterapeuta i logopeda. Podopiecznej trzeba pomóc m.in. w prowadzeniu domu, przygotowywaniu posiłków, ubieraniu się czy wstawaniu z łóżka na wózek.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała
Wymagana pomoc w toalecie

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu i osobna łazienka.

Wymagania:

Dobra znajomość języka
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...