Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Pani, Burbach, 1400€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

ods_top.png

 

Opiekunka do Pani
Miejscowość: 57299 Burbach
Wynagrodzenie: 1400,- EUR netto + zwrot kosztów dojazdu 
Termin: 01.08.2017

Oferta nr 122

form.png

 

O PODOPIECZNEJ:

- kobieta, 172 cm, 80 kg, 83 lata, PG III,
- zaburzenia rytmu serca,
- po udarze,
- inkontynencja,
- transfer.

W domu znajduje się specjalistyczne łóżko, lift, wózek inwalidzki, rollator, materac przeciwodleżynowy.

Podopieczna ma problemy z orientacją w czasie i przestrzeni. Przez większość czasu porusza się na wózku. Potrzebuje pomocy przy transferze, ale w domu znajduje się lift. Starsza pani potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Do starszej pani przychodzi rano i wieczorem Pflegedienst aby wydać leki. Raz w tygodniu PD pomaga w higienie i myje włosy podopiecznej. Sama spożywa posiłki, ale trzeba jej pomóc w krojeniu. Kobieta ma  sporadyczne zaburzenia snu. Uczęszcza także na terapię z gimnastyki.

OBOWIĄZKI:

Do obowiązków należy zajmowanie się gospodarstwem domowym – gotowaniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem. Opiekunka czasami towarzyszy podopiecznej podczas wizyt u lekarza.

WARUNKI MIESZKANIOWE:

Opiekunka ma zapewniony własny pokój, TV oraz dostęp do internetu. Starsza Pani mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Zakupy można robić w sklepach oddalonych o 20 min. drogi pieszej.

WYMAGANIA:

Zapraszamy do współpracy opiekunkę z dobrym językiem niemieckim.

KONTAKT:
Współpraca przez umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce (z aktualnym drukiem A1+EKUZ).
Opieka dla Seniora sp. z o.o. sp.k.
tel: 519 421 903
e-mail: [email protected]
www.opiekadlaseniora.eu

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Nasz konsultant oddzwoni z propozycją pracy!

form.png

form.png

 

----

Chcesz być na bieżąco z nowymi agencyjnymi i prywatnymi ofertami pracy, poradnikami i postami? Polub forum opiekunkaradzi.pl na Facebooku:

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...