Skocz do zawartości

OD ZARAZ zlecenie w CUXHAVEN do samotnego seniora o rolatorze, własne mieszkanie dla opiekunki, 27474 Cuxhaven 1550 euro

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

OD ZARAZ zlecenie w CUXHAVEN do samotnego seniora o rolatorze, własne mieszkanie dla opiekunki, 27474 Cuxhaven 1550 euro

Miejscowość: 27474 Cuxhaven
Wynagrodzenie: 1550 EURO
Termin: 31.05

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: od zaraz
Stawka: 1550€ (dobry niemiecki i prawo jazdy)
Miejscowość: 27474 Cuxhaven

Do opieki: senior (83 lata, 175 cm, 80 kg, PG 3), mający trudności w chodzeniu- o rolatorze w domu/ wózek na spacery. Pan cierpi na przewlekłą, obturacyjną chorobę płuc. Ma też problemy z sercem. Obecnie ma założony cewnik. Pan ma lekkie problemy ze wzrokiem- okulary. Pan miewa też zawroty głowy i dlatego należy mu też towarzyszyć. Panu należy pomóc przy myciu/pielęgnacji ciała, ubieraniu (buty, skarpetki). Nie ma dźwigania- wstaje samodzielnie. Wstawanie nocne: nie każdej nocy- raczej przy ogólnym złym samopoczuciu- czasami potrzebna pomoc opiekunki.

Przychodzą Diakonii (opieka medyczna)

Jest rolator, wózek- został zamówiony, łóżko pielęgnacyjne, krzesło prysznicowe.

Senior jest miłą, komunikatywną, wykształconą, szarmancką osobą. Dawniej bankowiec. Chętnie przesiaduje na zewnątrz, lubi grać w karty, ogród.


Zadania opiekunki

Wsparcie seniora w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, pielęgnacja roślin pokojowych, ewentualnie drobne prace ogrodowe- nieobowiązkowo). Wspólne spędzanie czasu, spacery (na wózku), granie w gry.
W razie potrzeby przychodzi ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe

Dom jednorodzinny w mieście z tarasem, ogrodem i sauną. Dla opiekunki całe mieszkanie wakacyjne (2 pokoje, wł. łazienka, TV, Internet)

Sklepy pieszo do 15 min, rowerem 5-8 min. lub autem 3-5 min. Około 500 m dalej jest EDEKA, ALDI, piekarnia itd.

Jest samochód osobowy z automatyczną skrzynią biegów. Jest też rower.

Wymagania

Dobry niemiecki, prawo jazdy, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...