Skocz do zawartości

??????BERLIN!?????? Wdzięczna za opiekę?, mobilna??‍♀️ Seniorka??. Bliskość sklepów?, bardzo ładny ogród???? ?1400 € netto/m-c + 150€ premii wakacyjnej???


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??????BERLIN!?????? Wdzięczna za opiekę?, mobilna??‍♀️ Seniorka??. Bliskość sklepów?, bardzo ładny ogród???? ?1400 € netto/m-c + 150€ premii wakacyjnej???
Numer oferty: 6857

Planowany termin wyjazdu: 07.06.2021
Lokalizacja: Berlin
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje bardzo miła, spokojna Seniorka, wdzięczna za opiekę. Mieszka w Berlinie, w przytulnym domku jednorodzinnym z bardzo dużym ogrodem wielkości 1000m2. W odległości spaceru znajdują się sklepy. Z racji wieku porusza się z pomocą laski lub rollatora. Jest sprawna psychicznie, nie ma demencji. Ma problemy ze słuchem, potrzebuje, by mówić do niej głośniej. Wymaga pomocy opiekunki w codziennych czynnościach.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany, osobny pokój.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...