Skocz do zawartości

OD ZARAZ zlecenie dla opiekuna lub opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy do seniora o rolatorze z demencją 96465 Neustadt 1500€

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

OD ZARAZ zlecenie dla opiekuna lub opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy do seniora o rolatorze z demencją 96465 Neustadt 1500€

Miejscowość: 96465 Neustadt
Wynagrodzenie: 1500 EURO
Termin: 30.05

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: od zaraz
Stawka: 1500 euro (dobry niemiecki i prawo jazdy)
Miejscowość: 96465 Neustadt bei Coburg

Oferta dla opiekuna lub opiekunki.

Do opieki: Pan 89 lat, 96 kg, 168 cm, poruszający się o rolatorze. Mężczyzna cierpi na demencję, oraz cukrzycę. Mężczyzna nie ma problemu z nietrzymaniem moczu/kału- dla pewności nosi wkładki. 89-latek ma problemy z orientacją. Pan potrzebuje wsparcia w ubieraniu/rozbieraniu, wyjściach do toalety w myciu, seniora trzeba codziennie myć + kąpiec 1x w tyg. Nie ma wstawania w nocy.

Zadania opiekunki

Zadaniem opiekunki/opiekuna jest wsparcie podopiecznego w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy). Poza tym spacery, dotrzymywanie towarzystwa seniorowi, towarzyszenie w wyjściach poza domem. Opiekun/opiekunka powinna również 2x w tygodniu zawozić seniora do Tagespflege.

2-3x dziennie przychodzi Pflegedienst ,aby podać insulinę/zmierzyć poziom cukru we krwi.

W domu znajduje się również kot.

Warunki mieszkaniowe

Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym (100mkw) ,dla opiekunki własny pokój (łóżko, szafka, stół), Internet, TV.

Do dyspozycji samochód osobowy z manualną skrzynią biegów.

Wymagania

Dobry niemiecki, prawo jazdy, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

[email protected]

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...