Skocz do zawartości

✅OD ZARAZ ❗JĘZYK PODSTAWOWY❗ ✅ OPIEKUN?? LUB OPIEKUNKA?? Zlecenie do bardzo miłej?, mobilnej??‍♀️ Seniorki??. OSOBNE MIESZKANIE?, DOSTĘPNE AUTO? ?1400€ netto/ m-c?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

✅OD ZARAZ ❗JĘZYK PODSTAWOWY❗ ✅ OPIEKUN?? LUB OPIEKUNKA?? Zlecenie do bardzo miłej?, mobilnej??‍♀️ Seniorki??. OSOBNE MIESZKANIE?, DOSTĘPNE AUTO? ?1400€ netto/ m-c?
Numer oferty: 6846

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wymagana znajomość języka: Podstawowy
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki potrzebuje bardzo miła Seniorka mieszkająca w spokojnym miasteczku w okolicy Frankfurtu nad Menem. Podopieczna z powodu problemów z kręgosłupem porusza się z pomocą rollatora. Jest w pełni sprawna psychicznie. Wymaga wsparcia w prowadzeniu domu i czynnościach higienicznych. Na miejscu dostępne jest auto z manualną skrzynią biegów.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała
pomoc w toalecie

Warunki zakwaterowania:

Opiekun lub opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z dostępem do Internetu usytuowane na przeciwko mieszkania Podopiecznej.

Wymagania:

Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...