Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

ZLECENIE DO MOBILNEGO SENIORA | WSZYSTKIE WIECZORY WOLNE, BEZ GOTOWANIA OBIADÓW!

Stawka: 1450,00 Euro + PREMIA
  Termin: 07.06.2021- 07.08.2021
Miejscowość: 48493 Wettringen, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  52808

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczny ma 82 lata, 179 cm wzrostu i waży 78 kg. Pan cierpi na osłabienie starcze i demencję. Senior ma przepuklinę brzuszną - nosi specjalny pas, demencja u Pana jest spokojna. Dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki Pana kąpie opieka medyczna, w pozostałe dni podczas mycia pomaga Opiekunka. Senior dobrze mówi, zdarza mu się niedosłyszeć. Pan porusza się samodzielnie. W domu znajduje się rollator w razie potrzeby. Pan samodzielnie korzysta z toalety. Noce są spokojne, sporadycznie zdarza się, że Opiekunka musi zajrzeć do seniora, jednak zdarza się to bardzo rzadko.
Senior w wolnym czasie chętnie ogląda telewizję, lubi czytać książki i czasopisma oraz wychodzić na spacery. Nie występuje agresja. Jest spokojny, miły i kulturalny, są momenty, że jest jednak w dużym stopniu zagubiony. Pan był weterynarzem, miał kilka gabinetów. Senior nie ma żadnej diety, je i pije samodzielnie. Senior ma 2 psy, są starsze, Opiekunka daje im 2x dziennie gotową karmę i wypuszcza je na ogród – nie trzeba wychodzić z psami na spacery.

Obowiązki

Do głównych obowiązków Opiekunki będzie należała pomoc przy kontrolowaniu przyjmowania lekarstw, spacery z Seniorem, pomoc przy ubieraniu oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe

Senior mieszka sam w pięknym, dużym domu typu bungalow, dom jest bardzo zadbany. W drugiej części domu (w osobnym gospodarstwie) mieszka córka Seniora, jednak jest czynna zawodowo - ma swój gabinet weterynaryjny i wraca dopiero wieczorami, co uniemożliwia jej stałą opiekę nad tatą. Córka Pana przychodzi do niego wieczorem, ogląda z nim TV i potem sama kładzie go spać. Obiady są zamawiane z restauracji. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa, która sprząta i prasuje. W pobliżu domu jest sporo sklepów między innymi Aldi i Edeka. Jeśli jest taka potrzeba, córka pomaga w zakupach.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji rower oraz samochód. Dla Opiekunki jest przewidziany osobny pokój z dostępem do internetu oraz własną łazienką.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
i czynne prawo jazdy.
Medipe w każdej sytuacji otacza opieką.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zapewniamy bezpłatne testy na Covid-19 przed wyjazdem!

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...